.

webadmin

Obrazek użytkownika webadmin
About: 

Quickly extend top-line opportunities for leveraged bandwidth. Conveniently maximize low-risk high-yield ROI rather than cooperative synergy. Appropriately synthesize cooperative portals without backward-compatible total linkage. Seamlessly plagiarize value-added deliverables with customer directed technologies.

Twitter accounts

Latest posts from webadmin

Latest

Hotel Pałac Wiechlice

Winnica Wiechlice jest częścią kompleksu pałacowego, w którym rezydowały wojska pruskie oraz francuskie wraz z Napoleonem. Została założona w 2009 roku.

Read more

Winnica Kinga

Została założona w 1985 roku przez Halinę i Wojciecha Kowalewskich, czyli istnieje już niemal 40 lat. Jest pokoleniowym gospodarstwem z tradycjami. Położona jest tuż przy Odrze, więc można do niej dojechać lub dopłynąć.

Read more

Hit ostatnich lat - turystyka winiarska w Polsce

Nic odkrywczego nie ma w stwierdzeniu, że najlepsze współczesne winnice na świecie znajdują się w Europie. Z wielu przyczyn skupiają się głównie w krajach basenu Morza Śródziemnego.

Read more

Winnica Julia

Umiejscowiona jest 5 km na wschód od Zielonej Góry. Uprawianych jest tutaj ponad 1300 szlachetnych krzewów winorośli. Wina, w które możemy zaopatrzyć się w tym miejscu, są podzielone na:

- Bachusowe – lekkie półwytrawne, co roku inne,

Read more