.

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w FieldCollectionItemEntity->fetchHostDetails() (linia 422 z /var/www/clients/client23/web31/web/sites/all/modules/field_collection/field_collection.module).

Winnica Julia

     Winnica „Julia” Małgorzaty i Romana Gradów w Starym Kisielinie to winnica rodzinna, powstała w roku 2003, początkowo na obszarze 10 arów, dodatkową powierzchnię uzyskano w 2007 roku po wykarczowaniu lasu. Uprawiane odmiany to m.in.: pinot noir, chrupka, traminer, solaris i kernling. Obecnie, łącznie z nasadzeniami w Zaborze, powierzchnia upraw to około 3,3 ha.
     Obok winnicy zbudowano dla gości altanę z wieżyczką widokową w swoim kształcie nawiązującą do tradycyjnych na tych ziemiach nabotów . Wyróżnikami winnicy są Park Miniatur Obiektów Winiarskich, którego makiety przedstawiają najważniejsze obiekty związane z winiarskimi tradycjami Zielonej Góry oraz ogród ziołowy i pasieka. Zwiedzaniu winnicy towarzyszy degustacja win oraz poczęstunek na który składa się przekąska w postaci bagietek i serów. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość przygotowania ciepłego posiłku. Zainteresowane osoby mogą także dokonać zakupu sadzonek winorośli.

Winnica Julia
ul.Pionierów Lubuskich 15
66-002 Zielona Góra , LU
Lubuskie PL

Winnica

Rok założenia: 
2 003
Powierzchnia: 
3,3 ha
Ile osób może jednorazowo odwiedzić: 
80
Degustacje
Sklep z winami
Sprzedaż sadzonek

Dojazd

Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Parking samochodowy
6 miejsc
Parking autobusowy
Dojazd PKS

Jadłodajnie

Jedzenie domowe
Znajomość języków obcych
Zwiedzanie
Organizacja imprez integracyjnych

Noclegi

Noclegi
Szkolna 20b, 66-002 Zielona
Room rates
Ilość osób w pokoju: 
1
Cena od: 
120 zł
Cena do: 
120 zł
Ilość osób w pokoju: 
2
Cena od: 
140 zł
Cena do: 
180 zł

        W ramach pobytu w naszej winnicy oferujemy oprowadzenie po winnicy i Parku Miniatur Historycznych Obiektów Winiarskich  oraz prezentujemy ogród ziołowy i przeprowadzamy   degustacje win z drobną przekąską w postaci bagietek,serów. Dla grup zorganizowanych(autokarowych ) istnieje możliwość przygotowania ciepłego posiłku. Szczegóły i terminy odwiedzin w winnicy należy uzgadniać telefonicznie lub e-mailowo z kilkudniowym wyprzedzeniem.