.

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w FieldCollectionItemEntity->fetchHostDetails() (linia 422 z /var/www/clients/client23/web31/web/sites/all/modules/field_collection/field_collection.module).

Winnica Winiarka.pl

       Winnicę Winiarka.pl (do 26.05.2009 Winiarz.pl) założyliśmy w 2008 roku. Wyrabiamy nowoczesne wina, metodami znanymi od wieków. Największym naszym sukcesem jest to, że jako pierwsi odtworzyliśmy produkcję wina musującego. Pracy jest bardzo dużo, jednak nie ma większej nagrody za ten cały wysiłek, jak miła ciepła atmosfera w gronie rodzinnym, czy wśród znajomych z lampką własnego wina.

       W 2015 roku nasza winnica została zarejestrowana w ARR i od 2016 roku naszymi winami będą mogli cieszyć się nie tylko najbliżsi ale również miłośnicy wina, którzy będą mogli zakupić nasze wina. Do tego celu remontujemy zabytkową piwnicę winiarską pochodzącą z XVII w na ul. Osadniczej 6 w Zielonej Górze

Winnica Winiarka.pl
Kełpin
66-024 Zielona Góra , LU
Lubuskie PL
Numer telefonu: 
48 604 321 581

Winnica

Rok założenia: 
2 008
Powierzchnia: 
0,45 ha
Degustacje
Sklep z winami
Sprzedaż sadzonek

Dojazd

Parking samochodowy
10 miejsc
Parking autobusowy
Dojazd PKS
Dojazd MZK

Jadłodajnie

Jedzenie domowe
Znajomość języków obcych
Zwiedzanie
Organizacja imprez integracyjnych

Winnica Winiarka.pl jako pierwsza w Polsce zaprezentowała w 2010 roku wina musujące uzyskane metodą klasyczną, z wtórną fermentacją w butelce (potocznie zwanymi Champagne – od rejonu który uważany jest za kolebkę win musujących ). Nasz trunek został zauważony i zdobył wiele nagród w tym nominacje do Perły. Jako miłośnicy wina zapoczątkowaliśmy odtworzenie tradycji wytwarzania win musujących w naszym rejonie po wielu latach przerwy (wina musujące nie są produkowane od końca II wojny światowej). Dzięki naszej pracy coraz więcej osób w Polsce zajęło się wytwarzaniem win musujących. Jest to wspaniały trunek, który może być podawany przy każdej okazji.

Serdecznie zapraszamy również do Specjalistycznego SKLEPU WINIARSKIEGO "WINIARZ.PL"  (Zielona Góra,  ul. Osadnicza 6)

 

Cykliczne wydarzenia

Nazwa wydarzenia Winobranie – Dni Zielonej Góry
Miejsce: 
Zielona Góra
Termin: 
Od pierwszego weekendu września przez 9 dni