.

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w FieldCollectionItemEntity->fetchHostDetails() (linia 422 z /var/www/clients/client23/web31/web/sites/all/modules/field_collection/field_collection.module).

Winnica Stara Winna Góra

     Winnica „Stara Winna Góra” rodziny Krojcig powstała w 1997 roku na nadodrzańskiej skarpie, w miejscu o starej winiarskiej historii. Należy do największych w regionie i posiada areał ok. 6,5 ha. Winnica Stara Winna Góra była pierwszą, która wprowadziła lubuskie wino do sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami. Stało się to podczas święta Winobrania, we wrześniu 2010 roku.
     Na wzniesieniu, którego zbocza kierują się ku Odrze, uprawiane są zarówno odmiany autochtoniczne takie jak: riesling, traminer, pinot noir i saint laurent, jak i nowe, przystosowane do naszego klimatu – saphira, regent. Nieopodal winnicy wybudowano hotel w stylu XIX-wiecznego dworku, w którym, jak opisują gospodarze: luksusowe pokoje utrzymane w klimacie domowej atmosfery oraz profesjonalna obsługa, zapewnią Państwu komfort i szczególne wrażenia z pobytu w naszej winnicy. Maksymalny komfort wypoczynku oraz relaksu uzupełni nasze SPA, gdzie będziecie mogli Państwo skorzystać z suchej czy mokrej sauny, jacuzzi, masażu, Paniom proponujemy również kompleksowe zabiegi upiększające. Szef Kuchni Restauracji Winnego dworku dedykuje gościom menu dostosowane do pory roku i oparte na produktach sezonowych.

Winnica Stara Winna Góra
Górzykowo 22
66-131 Cigacice , LU
Lubuskie PL
Numer telefonu: 
48 68 385 92 79

Winnica

Rok założenia: 
1 997
Powierzchnia: 
8,0ha
Ile osób może jednorazowo odwiedzić: 
100
Degustacje

Dojazd

Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Parking samochodowy
Parking autobusowy
Dojazd PKS

Jadłodajnie

Bar
Jedzenie domowe
Znajomość języków obcych
Zwiedzanie
Organizacja imprez integracyjnych

Noclegi

Noclegi
Hotel
*
Room rates
Cena od: 
230 zł
Cena do: 
260 zł

Spa, łaźnia, łaźnia parowa jacuzzi.