.

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w FieldCollectionItemEntity->fetchHostDetails() (linia 422 z /var/www/clients/client23/web31/web/sites/all/modules/field_collection/field_collection.module).

Gospodarstwo rolno-agroturystyczne „Dereniówka”

        Gospodarstwo rolno-agroturystyczne „Dereniówka” znajduje się w Lubiechni Wielkiej, położonej pośród malowniczych lasów gminy Rzepin, w powiecie słubickim. Właścicielka gospodarstwa – Grażyna Dereń – jest autorką i wnioskodawczynią wpisu na „Listę Produktów Tradycyjnych” aż pięciu lubuskich produktów.

        Są to: „Schab Tradycyjny Słubicki”, „Chleb domowy na zakwasie”, „Pierogi z kapustą i grzybami”, „Pierogi z kaszą i twarogiem” oraz „Nalewka z owoców derenia”. Gospodarstwo organizuje profesjonalne warsztaty kulinarne dotyczące kuchni staropolskiej, tradycyjnej i myśliwskiej oraz aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciu „Zagroda edukacyjna”, którego celem jest poszerzenie wiedzy, nie tylko mieszkańców wsi, m. in. w zakresie świadomości ekologicznej i konsumenckiej, atakże dziedzictwie kultury materialnej wsi.

Gospodarstwo rolno-agroturystyczne „Dereniówka” 69-110 Rzepin Lubiechnia Wielka 8 , LU
Lubuskie PL
Zwiedzanie

Noclegi

Agroturystyka
Room rates
Ilość osób w pokoju: 
1
Cena od: 
35 zł
Cena do: 
65 zł
Ilość osób w pokoju: 
2
Cena od: 
35 zł
Cena do: 
65 zł

'Możliwośc degustacji  i  warsztatów kulinarnych--- szerokiej palety potrwa regionalnych Ziemi Lubuskiej-wpisanych na ministerialną  listę  produktu tradycyjnego ''.Do zwiedzania;Szlak bobrowy-RZEPIN,Muzeum Łąki-Owczary,Szlak Św.Jakuba.