.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Bezpłatna oferta dla lubuskich przedsiębiorców turystycznych związana z Bonem Turystycznym

 
Czas na przeczytanie
1 minute
Przeczytałeś
Wrzesień 30, 2020 - 09:54
Posted in:
0 comments

W związku z trudną sytuacją branży turystycznej, dużymi problemami ekonomicznymi w ramach zwalczania i przeciwdziałania skutkom pandemii COVID-19 Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna „LOTUR” postanowiła podjąć dodatkowe działania wspierające lubuskie firmy. Naszą akcję kierujemy głównie do firm turystycznych z terenu całego województwa, głównie tych, które zarejestrowały się poprzez platformę e-PUAP ZUS jako realizatorzy Polskiego Bonu Turystycznego.

 

 

bon

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie załączonej ankiety + załączenie dodatkowo dobrej jakości zdjęć.

Na portalu www.lubuskie.travel stworzymy nową zakładkę poświęconą Polskiemu Bonowi Turystycznemu oprócz podstawowych danych o bonie przekazanych nam przez Polską Organizację Turystyczną, w której zaprezentujemy firmy turystyczne z terenu całego województwa, które zarejestrowały się poprzez platformę e-PUAP ZUS jako realizatorzy Polskiego Bonu Turystycznego. Niestety informacje o tych firmach na portalu bonturystyczny.gov.pl są bardzo lakoniczne, bowiem przedstawiają tylko nazwę firmy, miejscowość . Ponieważ na tym portalu zarejestrowało się już ponad 18 tys. firm z całego kraju, a ewentualnemu turyście trudno jest znaleźć poprzez wyszukiwarkę firm z terenu województwa lubuskiego. Jeżeli już ją znajdzie, to niestety nie wie jaką ofertę może zrealizować korzystając z bonu, gdyż brakuje kompleksowej informacji.

Zaprezentujemy wszystkie zarejestrowane do 30 listopada br. firmy lubuskie, prezentując oprócz nazwy, miejscowość dane teleadresowe, kontakt opisaną ofertę jaką może realizować turysta poprzez bon turystyczny. Dodatkowo oferta zostanie zilustrowana zdjęciami atrakcji turystycznych znajdujących się w pobliżu danego przedsiębiorcy.

1. link dla tych co maja konta google i mogą wówczas wgrać zdjęcia bezpośrednio do bazy ANKIETA https://forms.gle/9cRse6hXjNHQdmvR9

2. jeśli ktoś nie ma konta w google to wówczas należy wypełnić ankietę pod tym linkiem, a zdjęcia dosłać przez e-mail lub we transfer na adres monika.kobel@lotur.pl   ANKIETA https://forms.gle/y1jvqruvMvjsdEERA