.

Nächster Artikel

Winobusy - Informacja

 
Zeit zum Lesen
weniger als
1 minute
Bisher gelesen
September 04, 2017 - 13:57
Posted in:
0 comments

Winobusy  -  Festiwalu Kultury Winiarskiej.

Niedziela obfitowała w nowe wrażenia enoturystyczne. Jak zwykle dopisali uczestnicy doceniający atrakcje lubuskich winnic, nawet z najdalszych zakątków naszego kraju, a z zagranicy głównie z Niemiec. Jak i w latach poprzednich na Winnicy Cantina, gościli wspaniali pszczelarze z pasieki Pauchy, pogłębiali naszą wiedzę o pszczołach i wszystkim co się z nimi wiąże. Lubuski Szlak wina i Miodu był tam w pełni reprezentowany przez przedstawicieli obu tych interesujących zawodów.

Odwiedziliśmy dziewięć winnic podczas jedenastu kursów. W poniedziałek i wtorek odpoczywamy, a od środy dalej w drogę, na bardziej lub mniej znane winnice. Dwie z pośród nich po raz pierwszy będą gościć enoturystów z Winobusów. 

Przypominamy;

Bilety można nabyć przez internet lub osobiście w domku pod zielonogórską palmiarnią. Autokary czekają na enoturystów na specjalnie oznakowanych przystankach na parkingu poniżej.

Kursujemy nie tylko w weekendy ale i dni powszednie ( środa, czwartek, piątek).  W tych dniach można osobiście zakupić bilety.

Serdecznie zapraszamy.

Beata Musiałowska

Przewodnik winibusowy